Moda

Culette Pantolon Modası

Culette pantolonlar, ya da çok bilien adıyla pantolon etekler bu kış  sezonun yıldızı olma yolunda ilerliyor. Çok değişik parçalarla stilize edilen culette pantolon modasına bakalım.

culottes2Bu sene pantolon belleri yükseldi ve bu akım eteklere de, culette pantolonlara da yansıdı. Culette’nizi siz de crop-top’larla kombinleyebilisiniz. Ayakkabıların bu güzel culette ile uyumuna dikkat.

İster salaş ister kalıplı üstler… Culette pantolonlara en yakışan üstler kesinlikle vücut tipinize uygun olanlar. Culette’nizi öne çıkarmak için gösterişli çantalara da başvurabilirsiniz.

 

culotteCulette boyları değişiyor. Kimi hemen diz altında ve daha etek formunda, kimi de baldırların ortasına kadar iniyor. Eğer baldırlarınız çok kalınsa baldır yarısı boyu tercih etmeyin. Biraz daha uzun bir model seçerek bileklerinizi ön plana çıkarmayı deneyin.

 

culotte2Stiletto ve gösterişli bir manto. Bu elegant imajın modası hiç geçmeyecek gibi. Ayrıca culette’ye de çok yakışıyor.

 

culotte-trendsCulette pantolonlarınızı ceket ve maskülen ayakkabılarla kombinleyerek duruşunuza kararlılık katabilisiniz.

 

culotte-styleTarzınıza göre renkli desenli bir culette seçebileceğiniz gibi, düz renklerle soft bir imaj yakalamanız da mümkün.

 

CulottesTrençkot ve mantolarla culette pantolonlarınızı bileştirin ve şehirli bir şıklığı sokaklara taşıyın.

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)