Burcuna Göre

Burçlara Göre Bikini Modelleri

Kıyafetlerimiz bize burçlarla ilgili ufak bilgiler verir.Yaz sezonunun açılmasıyla da sahillerde birbirinden güzel bikini modelleri göze çarpmaya başladı. Seçtiğimiz bikininin renginden modeline kadar yapılan tercihler burçlarla ilişkilidir. Bikini seçiminizde size ışık tutacak burcunuza uygun bikini modellerini sizin için derledik.

Koç Burcu:

OL7gs6ZGirdiği ortamda dikkatleri üzerine çeken koç kadını, enerjik ve hareketlidir. Enerjisini bikini modellerine de yansıtan koç kadını, fiziğini ön plana çıkaracak tercihler yapar. Bikinilerinde daha sade renklerden hoşlanan koçlar, ışıltısını karakteri ile ortaya koyar. Özellikle aksesuar konusunda iddialı olan koçlar, dikkat çekici parçalardan hoşlanırlar.

 

Boğa Burcu:

DKFdLmiBoğa burcu kadını, rahatına düşkün ve gezmeyi seven yapısı ile bilinir. Alışveriş konusunda hassas olan boğa kadınları, kaliteli ürünler almaya özen gösterirler. Şıklığın yanı sıra rahat edebilecekleri bikinileri tercih ederler. Giydikleri kıyafetlerde de uyuma önem verirler ve çok uçuk renkleri tercih etmezler. Modayı takip ederler, bu nedenle son moda bikini modellerinden hoşlanırlar.

 

İkizler Burcu:

0EQOUCIKendine has bir çekiciliği olan ikizler burcu kadını, çevresi tarafından daima beğenilmek ister. Modaya hakim bir yapısı olmamasına rağmen ne alacaksa onu araştırır ve öyle karar verir. Bilinçli bir tüketici olmasının yanında enerjik yapısınına uygun bikini modellerini tercih eder. Bikini seçimlerinde abartıdan ve süsten hoşlanmazlar, daha sade modelleri seçerler.

 

Yengeç Burcu:

9Mokp6uYengeç burcu kadını, duygusal ve nazik yapısı ile bilinir. Kıyafet tercihlerinde olsun bikini tercihlerinde de sadelikten yanadır. Gösterişten ve abartıdan hoşlanmazlar. Bikini seçimlerini açık tonlarda yaparlar, genellikle de beyazı tercih ederler. Romantik bir burç olan yengeç kadını, dantel detaylı bikinileri de seçebilirler.

 

Aslan Burcu:

Me3Knd6Lükse ve gösterişe düşkün olan aslan kadını, seçimleriyle çevresinde dikkat çekmek ister. Parıltıdan ve süslü modellerden hoşlanan aslan kadını, tercihini süslü bikinilerden yana yapacaktır. Sade bikini modeli tercih eden aslan kadınları ise, aksesuarlarla bikinisini süslemek isteyecektir.

 

Başak Burcu:

QIgyDbqHer şeyde iyinin peşinde koşan başak kadınları, zor beğenirler; fakat zevkli tercihler yaparlar. Alışverişleri genelde modaya uygun parçalardır. Modaya uygun hareket eden başaklar pahalı kıyafetler yerine uyguna kıyafetler almayı severler. Sarı ve mavi tonlarını seven başak kadınları, renkli bikinileri tercih ederler. Özellikle çiçekli bikinileri tercih eden başak kadınları, rahat edebilecekleri bikinilerden hoşlanırlar.

 

Terazi Burcu:

nssRflrTerazi kadını için görsellik son derece önemlidir. Zarif ve modaya uygun tercihler yaparlar. Modayı yakından takip eden terazi kadınları bikini tercihlerinde rengarenk kumaşları severler. Pembe, mavi, sarı gibi tonlardan hoşlanan teraziler, sahilde de renkli parçaları giymekten zevk alırlar. Ayrıca terazi kadınını sahilde de uyumsuz kıyafetlerle görmek imkansızdır.

 

Akrep Burcu:

8uvfjtCİstediklerini elde etme hırsı içinde olan akrep kadınları, cesur ve cazibeli tavırları ile bilinir. Kıyafetlerinde cesur parçaları tercih eden akrepler, bikinilerde kırmızı, fuşya pembe gibi dikkat çekici renkleri severler. Seksi ve cesur bikinilerden hoşlanan akrep kadını, çevresindeki gözleri üzerine çekmesini bilir.

 

Yay Burcu:

h2xWb5pÖzgür ruhlu yay kadınlarının, sakin görünümünün altında çılgın bir ruh hali vardır. Bikini tercihlerini renkli tonlarda yapan yay kadını, genellikle turkuaz bikini giymekten hoşlanır. Maceracı ruhu ve gezmeyi sevmesi ona rahat, sade tercihler yaptırır.

 

Oğlak Burcu:

3tMp6i1Geleneklerine bağlı olan oğlak kadınları, geleneksel motifli bikinilerden hoşlanırlar. Abartıyı ve gösterişi sevmeyen oğlak kadınları, rahat ve şık bikinileri tercih eder. Geleneksel motiflerin yanında farklı tasarım ürünleri giymekten zevk alırlar. Sahilde kullandığı aksesuar ise sade modellerden oluşur.

 

Kova Burcu:

0bHkSLHKova burcu kadını, değişik ve egzotik kıyafetlerden hoşlanır. Bikini seçiminde ise karışık renkleri tercih eder. Alışılmışın dışında ürünler giymekten ve özel tasarım ürünlerden hoşlanan kova kadınının, farklı bir ışığı vardır. Karışık renkli bikini tercih eden kovalar, koyu renklerden hoşlanmazlar, bu nedenle açık ton renkleri tercih ederler.

 

Balık Burcu:

zvBczGVRomantik burç olarak bilinen balık kadını, şıklığına son derece önem verir. Sade renklerde yapacakları tercihlerini aksesuarlarla tamamlayacaklardır. Bikini tercihinde ufak detaylardan hoşlanan balıklar, aksesuara çok önem verir. Balık kadınlarını sahilde de kolye ve bilekliklerle görmek kaçınılmazdır.

 

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)