Moda

Yazın en sofistike kombinleri

Yaz geldi ve kombin önerilerimiz de çeşitlendi. Yaz kombinleri yapmanın en güzel tarafı kışın kullanamadığımız pek çok malzemeyi birleştirebilmek aslında. Hasır şapkalar, bambu çantalar, bez ayakkabılar, hatta rafyalar…  Bazen bir crop top ve şortla bile harika kombinler oluşturmak mümkün olabiliyor. Yaz özgürlük demek, renk demek ve şıklık demek. O zaman buyrun sizin için hazırladığımız kombinlere.

yaz kombiniBronz tende altın kadar iyi duran başka bir ton daha var mı? Uzun elbisenizi bir de flip flop terliklerle kombinlemeyi deneyin. Altın takılarınızla siyah boyundan bağlı bir bikini de sizi bir anda plajın en ilgi çekici kadını haline getirebilir.

 

yaz kombiniYaz davetlerinde hem klasik şıklığınızı korumak hem de hafiflemek istiyorsanız ağır görünümlü abiyeleri bir kenara bırakın ve ip askılı floral desenli elbiselere yönelin. En güzel siyah stilettonuzu da böyle bir gece için değerlendirin.

 

yaz kombiniYaz günlerinde soft renkleri kullanmaktan hiç çekinmeyin. Püsküller, retro gözlükler, yırtık kotlar bu yılın trendleri arasında.

 

10599122_674468685979855_846159862700699670_nİster şehirde olun ister sayfiyede… Açık renkler, sade aksesuarlar ve yırtık bir skinny ile bulunduğunuz yerde stilinizle bir hayranlık dalgasına şahit olabilirsiniz. Renkleri kombinlemekten çekinmeyin yeter.

 

yaz kombiniElbiseler sıcak yaz günlerinde pratik kurtarıcılarınız olabilir. Özellikle de modern casual giyinmeniz gereken toplantılarda. O sıkıcı toplantıları renklendirecek olan sizsiniz. Birkaç kaliteli parça yeter!

 

 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)