Yaşam

Stilin Seni Yansıtır Dedikleri…

Stilika Instagram Yarışması Sona Erdi.

Yarışmanın Talihlisi 100 TL Değerinde H&M Hediye Çeki Kazandı.

Stilika yeni yılın eşiğinde Instagram hesabı olan @stilika’da bir yarışma düzenlemişti. 5 Ocak’a kadar devam eden yarışmada katılımcılardan kendi stillerini yansıtan bir fotoğraf paylaşmalarını ya da repost etmelerini istemiştik. Paylaşırken o stili neden seçtiklerini bir kaç kelimeyle özetlemeleri ve #StilinSeniYansıtır hashtag’ini kullanmaları da gerekiyordu. Çünkü Stilika kurulduğu günden bu yana “Stilin Seni Yansıtır” diyor.

Yarışmamıza çok yoğun bir katılım oldu. Aynı hashtag altında 250’den fazla paylaşım yapıldığını gördük ve 5 Ocak günü geldiğinde her paylaşımı tek tek kontrol ederek doğru katılımılarla yanlışları ayıkladık. Katılım sırasına göre bir liste yaparak her kullanıcıya bir numara verdik ve çekilişi random.org’da gerçekleştirdik.

Random.org bize 129 rakamını verdiğinde bunun @uncockcrow isimli kullanıcya ait olduğunu gördük. Kendisiyle iletişime geçtik ve 100 Tl değerinde H&M Hediye Çeki için iletişim bilgilerini aldık.

Biz Stilika olarak yarışmadan çok keyif aldık. Sevgililer Günü için yeni bir yarışma daha düzenlemek üzere kolları sıvadık. Stilika’yı Instagram’da @stilika account’u ile takip edebilirsiniz.

Veee İşte Birinciliği Kazanan Paylaşım!

30 - ctrpzN5

Bu albümde de yarışmanın diğer keyifli paylaşımları var! 

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)