İlişkiler,  manşet,  Stil

Seksi Görünmenin Stil İpuçları

Stiliniz sizi yansıtır diye boşuna demiyoruz. Stil giyilenden, takılandan destek alan, kişiye özel bir tavırdır ve her kadın kendi stilini yaratır. Seksi görünmek de tıpkı bizimle bütünleşen bir kıyafeti taşımak gibidir ve ilişkilerimizi etkiler. O zaman gelin bu ipuçlarına biraz göz atalım.

Bir kadın için seksi görünmenin birinci şartı kendine güvenmektedir. Diğer tüm ipuçları kendine güven temasının altında kalacaktır. Kendine güvenmeyen bir kadın ne kadar şık ve pahalı giyinirse giyinsin, davranışlarındaki sarsaklıkla seksi görünmeyi başaramaz.

kendine-güvenen-kadınVücudunuzla barışık olun:

Kendine güvenen kadının birinci özelliği vücudu ile barışık olmasıdır. Gerçek yaşamda kimse çok ince, çok uzun boylu, çok güzel ya da çok mükemmel değil. Dergilerde gördüğümüz modeller birer prodüksiyon. Oysa biz gerçeğiz. Biraz büyük kalçalarımız, göbeğimiz olabilir, belimiz de asla o kadar ince olmayacaktır. Ama fiziksel imgemizi düzeltmek için diyet ya da spor yaparken bile vücudumuzla barışık olabiliriz. Zaten açık bir gerçek var. Erkekler Balık etli kadınlardan daha fazla hoşlanıyor.

Detaylara önem verin:

Aslında kadınların günlük çekiciliklerinin sırrı küçük detaylarda gizli. Düzenli olarak kaşları almak, saçları alelade bir tokayla toplamak yerine açık bırakmak ve dalgalanmalarına izin vermek ve tırnak bakımı ile cilt temizliğini ihmal etmemek gibi. Çevremizde saçlarını röfle yaptırmış pek çok kadın görüyoruz ama çoğu bu kuaför görmüş saçlarını haminne gibi arkadan toplamayı tercih ediyor. Bakımlı gibi görünen bakımsızlık seksi imaja darbe vurur.
Partnerinizin nelerden hoşlandığını keşfedin: Sonuçta biri için seksi olacaksanız bu partneriniz değil mi? O zaman onun zevklerini göz önünde bulundurun.

Kırmızı rengi sevdiğini söylüyorsa o zaman kırmızı seksi-görünmenin-ipuçlarıbir babydoll almanın vaktidir. Ayrıca dünyanın parasını verdiğimiz stilettolarınızı sadece sokakta giymeyin. Yatak odasının parkeleri üzerinde stilettonun yarattığı etkiye siz de şaşıracaksınız.

Saadet Sadeliktedir:

Erkeklerin sadelikten hoşlandıkları bir gerçek. Bunun nedeni de kadının vücut hatlarını görmek istemeleri. Çok fırfırlı, dökümlü giysilerinizi başka davetlere saklayın ve erkek arkadaşınızla buluşmalarınızda küçük elbiseler tercih edin. Beliniz kalın ya da göbeğiniz varsa kalın bir kemerle kum saati formu yaratın. Erkekler buna bayılıyor.
Pijama ve eşofmanlarınızı yalnız gecelere saklayın: Saadet sadeliktedir dediysek abartmayın. Pijamalarla seksi olmak zor , eşofmanla neredeyse imkansız. Eşiniz sizi satenler ve tüller içinde görmeyi hayal edecektir.

Siyah rimel, kırmızı ruj:

Makyaj trendleri ne kadar değişirse değişsin, değişmeyen iki seksi obje vardır. Uzun kirpikler her ortamda çarpıcıdır. Kırmızı rujun etkisini ise anlatmaya bile gerek yok. Her zaman yanınızda bulundurun.
Minik bir ipucu daha mı lazım? Günlük yaşantınızda da jartiyer kullanın. Kendine güveni bu kadar yükselten başka bir iç çamaşırı daha yok.

Tanışırız elbet. :)