Mekan-Gezi

More&More: Kuşdili’nde Eğlence

Bazı havalar tam meyhane havasıdır hani! Yağmurlu, kapalı, basık. More&More’a tam da böyle bir havada gittim. Aslında rakı-balık keyfi yapacağımı düşünüyordum sadece. Meğer burası tam eğlenilecek yermiş.

Kuşdili’nde eski ahşap bir binada bu meyhane. Gittiğimizde masamızda mezeler hazırdı. Yoğutlu mezelerini ve salatasını beğendiğimi söylemeliyim. Mekan loş olduğu için fazla fotoğraf çekemedim. Ortada bir sahne var ve ara sıcaklar gelmeden fasılla geceye ısınmaya başladık.

More&More özellikle alaturka tarzı eğlence isteyenler için iyi bir seçenek. Haftanın değişik günlerinde farklı sanatçılar sahne alıyor burada. Biz gittiğimizde  Ayhan Erden  sahne aldı ve abartmadan söylüyorum ki, eğlenceye doyduk. Ayhan Bey’in sahne enerjisi müthiş. Dinamik, canlı, eğlenceli… Bu fotoğafını da Instagam’dan kendisinin izniyle aldım. Takip etmek isterseniz profili: instagram.com/ayyanerden

More&More’da ara sıcak servisinde mücver ve paçanga böreği vardı. Paçanga böreği ortalama, mücver ise lezzetliydi. Ana yemeği balıktan yana yaptım.

Burada yemeklerden çok eğlenceli ortamın öne çıktığını söyleyebilirim. Oryantal gösterisi de var. Bütün gece oturmadım, kurtlarımı döktüm. Doğrusu kadın kadına eğlence için bence çok uygun bir mekan. Zaten haftanın belli saatlerinde kadınlar matinesi de düzenliyorlar. Veee istek parçam: Kibariye Kaç Kadeh Kırıldı Sarhoş Gönlümde…… Güzel söylediler, sağolsunlar.

More&More ile ilgili ve fiyat almak isterseniz: 0126 345 8484

www.kusdilimoreandmore.com

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)