Stil

Leopar Daima Kendini Hatırlatır!

Leopar kendini daima hatırlatır. Belki de kadıın içindeki yırtıcı ama korunmak isteyen, sevilmek isteyen, tuttuğunu koparan, yaptığını başaran kediyi ortaya çıkaran en iyi desen olduğu için! Bu yüzden zaman zaman “kokoş” bulunsa da yine de kadınlar leopar desenden vazgeçmezler. Yıldızı yeniden parlayan son döem leopar desen kıyafetler bize sorunun desen de değil modellerde olduğunu bir kez daha hatırlattı. Daha önceki leopar desenli kıyafetler bol, kabarık ve adeta görgüsüzlüğü hatırlatan cinstendi. Ama son trendler dar kesimleri, lokal ve blok kullanımları ile çok zarif ve aynı zamanda seksi bir imaj çiziyor.

Leopar desenli giysi seçildiğinde zarafet sınırları içinde kalmak ve abartıya düşmemek için en iyi yol leoparın ön plana çıkmasını sağlamak ve onun dışındaki her türlü giysi ve aksesuarı sade tutmak.

Paula Patton biker mont ve kırmızı ayakkabı ile leoparı gayet güzel bir şekilde kombinlemiş.

Leopar kıyafeti en iyi tamamlayan parçalar siyah çanta ve siyah ayakkabı. Saç dizaynında da çok abartıya kaçmamak gerekiyor. Özel davetlerde leopar desen elbiseyle kırmızı ayakkabı ve çanta da tercih edilebilir. Ayrıca petrol mavisi ve derin mavi de bu desenle çok iyi uyum gösteriyor.

Leoparla birlikte kahverengi kullanmaktansa kesinlikle kaçınmak gerekiyor. Kahverenginin hemen her tonu bu tip giysileri boğan ve kişiyi daha yaşlı gösteren bir imge ortaya çıkarıyor.

Eğer tamamı leopar deenli giysileri giyme cesareti yoksa blok olarak kullanılan leopar desenler tercih edilebilir tabi. Bel yanlarında, peplum detaylarda ve kollaraki leopar da çoğu zaman yeterli olabiliyor. Kilolu bir vücut yapınız varsa küçük ve dikine desenli leopar olmak size daha çok yakışacaktır.

Tamamı leopar elbise istemiyorsanız lokal kullanımı tercih edebilirsiniz.

Heidi Klum zarif ve sade tarzıyla leoparı en güzel kullanan isimlerden biri.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)