Aksesuar

Kemerleri Takın

2014 moda sunumlarında kemer o kadar ön plana çıktı ki, dolapları karıştırıp eski kemerleri gün ışığına çıkarmak da şart oldu. Bu yıl trençkotların haricinde pek çok manto modelinde, elbiselerde ve gelinliklerde kemer kullanılıyor. Zayıf ve ince belli kadınlar için kemer çok zarif bir görüntü yaratırken, biraz daha kilolu kadınlar da erkeklerin çok sevdiği kum saati formuna kavuşmak için bir fırsat yakalamış olacaklar.

05 - 6Q6Xxbi2014 kemerleri kalın ve genellikle parlak deriden tasarlandı. Özellikle metalik tonlar bu sene çok revaçta ve hemen her renk giysiyle kullanılabiliyor. Sadece günlük giyimde değil, gece kıyafetlerinde de kemerler ön plana çıkıyor ve çok belirgin bir aksesuar olarak dikkat çekiyor.

Metalik kemerler en çok da mod stili ile uyum sağlıyor. Siyah ve beyaza yeni bir yorum getiren metalik kemerler aynı zamanda fütüristik bir imgeye de zemin hazırlıyor.

37 - U1iwBJa 06 - gH9vpks_385x500Gelinliklerdeki kemerlerde çok zarif ve ince bir imgeye eşlik ediyor. Taşlı olanları bulunduğu gibi bu kemerlerin de metalik tonları revaçta.

Sözün özü: Kemerleri takın.
Prada 2013-2014 Koleksiyonundaki birbirinden şık kemerli mantolarla ilgili yazıyı okumak için Tıklayınız.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)