Stil

Kadınları Daha İnce Gösteren Giyim Tüyoları

Diyetle, sporla kilo vermeye çalışmak uzun vadeli bir iş. Kilo vermeye çalışırken fiziksel imgenizi daha ince göstermek için bu süreçte kimi giyim ipuçlarından da yararlanabilirsiniz.

Eğer bacak ve basenleriniz kalınsa düz ve koyu renkli çoraplar giymeye özen gösterin.

Eteklerde de dikine dikişler ve düz kumaşlar basenleri daha ince gösterir.

Yüksek belli, cigarette pantolonlar, bacaklarınız daha ince göstermeye yardımcı olur.

Göğüsleriniz büyükse toparlayıcı sütyenleri tercih edin ve V yakalı giysiler giymek istiyorsanız bunu bir kolye ile tamamlamayı deneyin. Hafif bir dekolte etkisi hoş durabilir ama derin dekolte kilolu olduğunuzu daha fazla vurgulamanıza neden olur.

Dik yakaları tercih etmek de sizi daha ince gösterecektir.

Kilo probleminize rağmen göğüsleriniz küçükse o zaman V yakalı giysiler giyebilirsiniz. Bu durumda V yaka sizi daha uzun boylu ve fit gösterecektir.

İri desenlerden kaçının. Özellikle kilonun yoğunlaştığı bölgelerde iri desenler sizi daha kilolu gösterecektir.

Çok sert kumaşlar tercih etmeyin. Sert kumaşlar hatları fazlasıyla belli eder. Bunun yerine ipek krep ya da şifon gibi hafif ve vücuda yapışmayan giysiler tercih etmek daha ince bir imaj sunar.

Kalıplı giysiler , eğer iyi terzilik eseriyse kimi kiloları gizler. Ama kalıbın üzerinize tam oturması gerekir.

Kilolu kadınların çok küçük omuz çantaları kullanmaktan da kaçınması gerekir. Küçük çanta sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

Kilolarınız nerede yoğunlaşıyorsa dikkati oradan uzaklaştıracak hilelere başvurun. Örneğin basenleriniz kiloluysa üst giyiminizde daha çarpıcı parçalar tercih edin. Göbeğiniz büyükse bacaklarınızı dikkat çekici hale getirin. Giyim hilelerinde tokalardan, kolyelerden , saç bantlarından da yararlanabilirsiniz. Ama seçtiğiniz parçaların küçük ve minimal olmasına dikkat edin. Çünkü büyük aksesuarlar da kişiyi olduğundan daha kilolu gösterir.

Gece kıyafetlerinde de prenses yakalar ve kalın askılar hoş duracaktır. Bu gecelerde korse kullanarak daha ince görünmeyi sağlayabilirsiniz. Yine düz ve koyu renkler seçmek de size bir avantaj sağlayacaktır.

Erkekleri Daha İnce Gösteren Giyim Tüyolarını Merak Ediyor musunuz?

 

[button size=”medium” url=”http://stilika.com/erkekleri-daha-ince-gosteren-giyim-tuyolari/” text=”Tıklayınız!”]

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)