Stil

Derin V Etkisi

Derin V yakalar bu yazın favorisi. Özellikle abiye kıyafetlerde ve plaj giysilerinde tercih edilen derin V yakalar ile daha genç görünebileceğinizi biliyor musunuz?

Özellikle kısa boylu, kısa boyunla kadınlar, vücudunun üst kısmı bacak bölgesinden daha kısa görünenler ve tabi ki kilolu hanımlar…. Derin V yakanın etkisi sizi her zamankinden daha uzun, daha ince ve daha dinç gösterecek.

Peki ama derin V yaka kıyafetleri nasıl kullanacağız?

Eğer göğüsleriniz büyükse burada size önerebileceğimiz en iyi seçenek minimizer bir sütyendir. Çünkü çok açık bir gerçek var ki, derin V yakada genç ve iyi bir imaj için göğüs kısmının mümkün olduğunca düz görünmesi gerekir. Göğüs çatalınızı derinleştirmeyen, beden ölçüleri tam size göre bir minimizer sütyen ile derin V yakanın keyfini siz de sürebilirsiniz.

Plaj kıyafetlerinde de derin V yakayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle straplez bikini ve mayoların üstüne V yakalı pareo ve deniz elbiseleri çok yakışıyor. Bu kıyafetlerde omuz kısmını düşürerek çok daha trendy bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Abiye kıyafetlerde derin V yakaya eşlik eden A tipi bir etek, ya da balık etek imajınızı tamamlar, ancak burada da size bir stil önerisi vermek istiyoruz. Eğer derin V elbise seçecekseniz etek boyu ya ayak bileklerinizde bitmeli ya da süper mini olmalı. Orta boy etek ve derin V yaka ikilisi maalesef iyi bir seçim değil. Proporsiyou bozuyor.

T-shirtlerde derin V yaka tercih ederseniz altına skinny ya da İspanyol paça pantolon giyebilirsiniz. Eğer ince bir endamınız varsa vücudunuza yapışan t-shirtleri tercih etmenizde bir sakınca yok, ama fazlalıklarınız varsa daha dökümlü t-shirtler sizi daha iyi ifade edecektir.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)