Burcuna Göre

Başak Burçları

Astroloji sayesinde, gök cisimleri hareketlerinin insanlar üzerindeki etkilerinden bahset mümkün.Tabi bu etkileri yorumlayacak kişiler uzmanlar olmalı. Astroloji konusunda bilgili kişilerin yorumlamalarıyla, tavsiyeleriyle hayatımızda olacaklar konusunda fikir edinebiliriz. Hatta günümüzde çoğu insan hayatlarıyla ilgili sağlık, seyahat, alışveriş, ilişki, para konularındaki kararlarını astrolojiye göre vermekte. Bu insanlar için hayatlarının vazgeçilmezleri haline gelmiş. Astrolojiyi rehber edinen insanlar doğum tarihlerine göre yapılan burç yorumlarını günlük, haftalık, aylık hatta yıllık olarak takip edebiliyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık olarak 12 burç var.

Mesela 24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arasında doğanların burcu olan, Başak hakkında konuşalım. Astrolojiye göre Başak burcu olanlar titiz, zeki, çalışkan insanlardır. Aslında Başak burcu insanı titizlikten biraz daha ileri bile diyebiliriz. Çoğunlukla takıntılı oluyorlar. Çok çabuk kavrama yetenekleri sayesinde mükemmeliyete ulaşmaya çalışırlar. Bir iş yaparken hep telaşlı oluyorlar. Evham başak burcunu tanımlayan doğru kelimelerdir. Başkalarının yaptığı işlere çok karışırlar. Fazlasıyla eleştiri yapar ve seçici davranırlar. Pek duysal değildirler. Bu yüzden de mantığı ile hareket ederler diyebiliriz. Maceradan hoşlanmazlar, daha çok evcildirler. Evlerinde oturup, zaman geçirmeyi severler. Başaklar hassastırlar. Bu durum onların çok çabuk hastalanmalarını açıklıyor.

Başak burçları, kendileri ile ilgili merak ettikleri şeylere, günlük-haftalık- aylık-yıllık yorumlarına, burç özelliklerine en doğru rehberle ulaşmak isteyenlere Elle yardımcı oluyor. Elle sayesinde başak burcu yorumları bir tuş kadar yakın oluyor. Elle’de yorumlara göz atınca güvenilir kişilerden tavsiyeler aldığımızı hissediyoruz. Yorumlara yansıyan bu güven sayesinde Elle’den kopmak mümkün değil. Her güne ayrı yorumlar yapılması da güzel olmuş. Haftalık, aylık bazda da planlarımızı astrolojiye göre yapabilmemiz için uzun uzun yorumlar yapılmış ve tavsiyelerde bulunulmuş. Başak burcu özellikleri anlatılırken kısa bir genelleme yapılmamış. Âşık Başak’ın davranışları, karakteri hakkında rehberlik yapılmış. Ayrıca Başak burcu olan anne, baba, çocuk için ayrı ayrı değerlendirmelerde bulunularak, en doğru ve güvenli tavsiyeler verilmeye çalışılmış. Böylelikle yapılan planlarda cinsiyet, yaş gibi etkenlerden kaynaklanan aksiliklere yer kalmıyor.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)