Genel

Bu Namaz Elbiselerinin Fiyatı Uygun Yanında Hediyesi de Var!

Merhaba sevgili arkadaşlar. Çalışan bir kadın olarak yaşadığım sorunlardan kısaca bahsedecek ve ibadetlerimi kolaylaştıran bir ürünü sizlerle paylaşacağım. Haftanın neredeyse tamamında çalıştığım için namaz ibadetimi sıklıkla kaçırıyor ve namazda tesettür bakımından büyük zorluklar yaşıyordum. Aslında yanımda uygun kıyafet bulamamak ve namaz kılacak ürünleri temin edememek beni zorluyordu. Bu sorunu aşabilmek adına internette ufak bir gezintiye çıktım ve ihvan.com.tr adlı bir internet sitesine rastladım. Sitede namaz elbisesi adı verilen ürünler yer almaktaydı. Daha çok annemin giydiği gibi rüküş kıyafetleri beklerken karşıma oldukça şık ve rahat namaz elbiselerinin çıktığını söyleyebilirim. Elbisenin özelliklerine göz attıktan sonra kendim için en uygun olanı sipariş verdim. Fiyatı da uygun olduğu için açıkçası hiç düşünmedim diyebilirim. Zaten kapıda ödeme seçeneği olduğu için güven problemi de yaşamadım.


İhvan sitesi üzerinden sipariş verdiğim namaz elbisesi 2 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde elime ulaştı. Ayrıca son dönemde yaptıkları kampanya nedeniyle hem tafta seccade hem de zikirmatik sahibi olmuş oldum. Yani bir ürün alırken 3 ürün birden oldukça uygun bir fiyata geldi. Genellikle internet üzerinden alınan kıyafetlerin fotoğraftaki ile aynı olmadığı söylenir. Ancak bu sitede böyle bir problem yaşamadım. Kısacası bana vaat edilen ürünü karşımda buldum diyebilirim. Kumaş kalitesi ve rahatlığı da anlatıldığı kadar var. Tabii ki benim için en önemli özelliği hafif olması ve kolaylıkla giyiliyor oluşuydu. Doğrusunu söylemek gerekirse, gündelik hayatımda namaz kılmakta zorlandığım için bu ürün beni teşvik etti gerçekten.
Ürünün en güzel özelliği kıyafetin üstüne giyiliyor oluşu. İşten vakit bulduğum ilk an abdestimi alıyor ve kıyafetlerimi çıkarmadan üstüne namaz elbisesini giyiyorum. Ayrıca ihvan.com.tr sitesinin bana göndermiş olduğu seccade ve zikirmatik ile istediğim yerde ibadetimi eda edebiliyorum. Yani bu ürün bana oldukça fayda sağladı. Bilhassa fiyatı da uygun olduğu için namaz elbisesini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Yalnız sitede ürünlerin renk seçenekleri kısıtlıydı. Yine de kendime göre bir ürün seçebildim.
Çok da uzatmadan toparlarsam sevgili dostlar, namaz elbisesi bana inanılmaz kolaylık sağladı. Rahat ve hafif oluşu sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamıyor, elbiseyi istediğim yere götürüyorum. Ayrıca ütü istememesi ve vücut hatlarını belli etmemesi de son derece güzel. E uygun fiyat olunca da daha ne söyleyeyim. Açıkçası ihvan.com.tr sitesinden memnun kaldım ve büyük ihtimalle alışverişlerimi bu adresten sürdüreceğim. Kısacası hem fiyat uygun, hem de yanında hediyesi var. https://www.ihvan.com.tr/namaz-elbisesi bu adresten satın alabilirsiniz. Hepinize güzel ve mutlu günler dilerim, esen kalın.

Tanışırız elbet. :)

Siz yazın biz mutlaka size döneriz! İnanmazsanız deneyin. :)

%d blogcu bunu beğendi: